Suspendisse interdum consectetur libero id. Fermentum leo vel orci porta non. Euismod viverra nibh cras pulvinar suspen.

E-Ticaret paketleri, web sitenizi oluşturmak için size farklı maliyet ve özellikler sunan seçeneklerdir. Lite, Pro, Entegre, Enterprise ve Platinium gibi paketler arasından, ihtiyaçlarınıza ve bütçenize en uygun olanı seçebilirsiniz.

Konsept tasarım, e-ticaret sitenizin verimliliğini artırmak için özel olarak hazırlanmış ayrıntılarla oluşturulur. Konsept tasarım hizmeti, görsel olarak çekici bir e-ticaret sitesi oluşturmak isteyenlere yöneliktir.

Konsept Özel Tasarım, internet sitenizin tasarımını, marka veya kurumsal kimliğinize uygun olarak, mobil uyumlu bir şekilde hazırlar. Sıfırdan kodlanarak canlıya alınır ve ihtiyacınız halinde alternatif logo tasarım desteği sunar.

Konsept Tema Özelleştirme, seçtiğiniz bir e-ticaret teması üzerinden size özel düzenlemelerin yapılmasını kapsar. Mevcut ana sayfa bannerlarınız yeni tasarıma uyarlanarak tema canlıya alınır.

Konsept Monte, kendi e-ticaret sitenizdeki tasarımları ilgili altyapıya entegre etmek isteyen müşterilerimiz için sunulan bir hizmettir. Bu hizmet çerçevesinde mevcut site tasarımlarınız incelenir, altyapımıza uyarlanır ve yeni siteniz canlıya alınır.

Plus E-ticaret Paketleri, daha yüksek içerikli teknik modüllerle e-ticaret performansınızı artıracak çözümleri size özel olarak sunar. Platinium Plus, Elite Plus ve Premium Plus gibi seçenekler arasından size en uygun olanı seçebilirsiniz.

E-İhracat Paketi, ürünlerinizi yurtdışına satarak küresel ticaretten pay almanızı sağlayan bir ticaret paketidir. E-ihracat ile ürünlerinizi online satış kanalları üzerinden dünyanın dört bir yanına satabilirsiniz.