Suspendisse interdum consectetur libero id. Fermentum leo vel orci porta non. Euismod viverra nibh cras pulvinar suspen.

N33D Software Hakkında

9 Yılı Aşkın Yazılım ve IT Deneyimi

9+

Yıllık Deneyim

İşinizi yeni bir boyuta taşımak için hazır olun! Biz, dijital dünyanın şifresini çözmek için buradayız. Müşterilerinizi cezbedecek, rakiplerinizi geride bırakacak bir çözüm sunuyoruz. Kullanıcı dostu tasarımlar, güçlü yazılım çözümleri ve en son teknolojilerle işinizi daha verimli ve etkileyici hale getiriyoruz. Hedef kitlenizi büyütün, gelirinizi artırın ve başarıyı yakalayın. İşinizin yıldızı olmaya hazır mısınız? Biz yanınızdayız!

  • Başarıyla tamamlanmış projeler
  • 7/24 destek hizmeti
  • Sürekli gelişim

Tüm işletme büyüküklerine göre uygun  fiyatlandırma

9+

Yıllık Deneyim

90+

Tamamlanan Proje

80+

Mutlu Müşteri

130+

Danışmanlık

Yüz yüze ya da online toplantı eşliğinde keyifli bir analiz sohbeti. Mevcut durumunuz, ihtiyacınızn belirlenmesi, sunuabilecek hizmetlerin markaya aktarılması.

Bu aşamada N33D Software ekipleri markaya sunacağı tüm yapıyı araştırır, analiz eder ve ihtiyacı tam olarak ortaya koyduktan sonra marka ile paylaşır. İhtiyaçlara göre yönlendirmeler yapılır.

Tüm süreçlerde mutabık kalındıktan sonra hizmet kalemleri üzerinden hizmet sunacak ekibin eforu, yapısı ve tüm eforun yer aldığı teklif dosyası markaya sunulur.

Marka ile mutabık kalınması halinde iki taraflı sözleşmelerin imzalanması.

Marka ile oluşturulan proje ekibinin tanıştırılması, saptanan ihtiyaçların ve süreçlerin aktarımıyla operasyon ve raporlama süreçlerinin başlaması.
N33D
N33D
N33D
N33D
N33D

Tüm sorularınızın yanıtları için bizim ile iletişime geçebilirsiniz

İletişim